KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17166057
nr 1716 6057
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Signerad, daterad -89. Blandteknik, bildmått: 40x40 cm, yttermått inklusive ram: 55x53 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 20:29:06
700 kr
800 kr
900 kr
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni