KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17166057

nr 1716 6057

Ilkka Pärni

(f. 1959), Sverige

Signerad, daterad -89. Blandteknik, bildmått: 40x40 cm, yttermått inklusive ram: 55x53 cm

Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 augusti 2025
kl 20:29:06

Ilkka Pärni

Läs mer om Ilkka Pärni